top of page

Wed, Jul 05

|

ZOOM

Все що треба знати українцям про іпотеку в Канаді

Цей вебінар надасть необхідну інформацію щодо особливостей отримання іпотеки на житло в Канаді. Ви дізнаєтесь про основні умови іпотечного кредитування, вимоги до позичальників, види іпотечних продуктів та процес оформлення іпотеки.

Registration is closed
See other events
Все що треба знати українцям про іпотеку в Канаді
Все що треба знати українцям про іпотеку в Канаді

Time & Location

Jul 05, 2023, 6:00 PM – 7:30 PM

ZOOM

Guests

About the Event

Цей вебінар надасть необхідну інформацію щодо особливостей отримання іпотеки на житло в Канаді. Ви дізнаєтесь про основні умови іпотечного кредитування, вимоги до позичальників, види іпотечних продуктів та процес оформлення іпотеки. Ви також отримаєте поради від експерта про те, як підготуватися до іпотеки, як знайти найкращу пропозицію та уникнути поширених помилок.

Чому порібно надавати номер UCI і чи є це безпечним? Оскільки інформаційні послуги (вебінар) надаються Китайським громадським центром безкоштовно, нам потрібен ваш номер UCI, щоб звітувати про надану послугу агенції з імміграції для отриманння фінансування, щоб зробити сервіси безкоштовними для учасників. Конфеденційність ваших особистих даних захищeно, вони залишаються в архіві організації та не передаються стороннім особам.

Share This Event

bottom of page